(UA-68699319-1)

Bayrampaşa Tezgah Arası Cam Panel 0507 241 43 45

Bayrampaşa Resimli Cam Panel

Avrupa Gergi Tavan

Firmamız yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine tezgah arası cam baskı işini bünyesine katmıştır. Almış olduğu büyük projeleri büyük bir titizlikle teslim ederek en özel işlerin altına imza atmıştır.

Mutfağını seven hanımlar için işte yeni bir dekorasyon ürünü, tezgah arası resimli cam panel.  Bu dekorasyon ürünü mutfak tezgah arasına kırım döküm yapmadan, mutfağınızı dağıtmadan tecrübeli cam panel ustalarımızca profesyonel bir şekilde uygulanır.

 

İstanbul Avrupa Yakası

 hizmet veren firmamız bütün ilçelerde hizmetinizdedir. Bir telefonla mutfağınızın maliyetini öğrenin.

 Bayrampaşa Resimli Cam Panel Avrupa Gergi Tavan Firmamız yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine tezgah arası cam baskı işini bünyesine katmıştır. Almış olduğu büyük projeleri büyük bir titizlikle teslim ederek en özel işlerin altına imza atmıştır. Mutfağını seven hanımlar için işte yeni bir dekorasyon ürünü, tezgah arası resimli cam panel. Bu dekorasyon ürünü mutfak tezgah arasına kırım döküm yapmadan, mutfağınızı dağıtmadan tecrübeli cam panel ustalarımızca profesyonel bir şekilde uygulanır. İstanbul Avrupa Yakası hizmet veren firmamız bütün ilçelerde hizmetinizdedir. Bir telefonla mutfağınızın maliyetini öğrenin. 	  (0507) 241 43 45 Bayrampaşa Tezgah Arası Cam 	Camların üzerine son teknoloji uv baskı tekniği ile, istediğiniz her türlü desen, manzara hatta 3d dediğimiz 3 boyutlu resimleri kolayca uygulayabiliriz. Boyalarımız cam baskıya uygun ithal Alman ürünleridir. Asla solma ve kabarma yapmaz. Nem ve rutubetten etkilenmez.  	Yeni dekorasyon ürünümüz olan resimli tezgah camları her mutfağa uygulanabilir. Tezgahınızın yatay ölçüsünü söyleyerek telefondan net fiyat alabilirsiniz. Bizimle whatsApp aracılığıyla yaptığımız uygulama modellerini isteyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.  Bu ürünün özelliği nedir? 	Ürünümüzün baskısı camın arka kısmında kaldığı için baskısında asla bozulma, çizilme ve solma olmaz. Kolay silinebilir, mutfağınıza farklı bir hava katar. Binlerce resim görseli sayesinde ufak bir dokunuşla zevkinize ve tarzınıza göre mutfağınızı dizayn edebilirsiniz.  	Bayrampaşa tezgah arası cam; Bayrampaşa tezgah arası resimli cam; Bayrampaşa 3d mutfak camları; 3boyutlu resimli cam; mutfak cam panel; Bayrampaşa resimli cam panel; Bayrampaşa tezgah arası cam panel

         

 

(0507) 241 43 45

Bayrampaşa Tezgah Arası Cam

        Camların üzerine son teknoloji uv baskı tekniği ile, istediğiniz her türlü desen, manzara hatta 3d dediğimiz 3 boyutlu resimleri kolayca uygulayabiliriz. Boyalarımız cam baskıya uygun ithal Alman ürünleridir. Asla solma ve kabarma yapmaz. Nem ve rutubetten etkilenmez.  

        Yeni dekorasyon ürünümüz olan resimli tezgah camları her mutfağa uygulanabilir. Tezgahınızın yatay ölçüsünü söyleyerek telefondan net fiyat alabilirsiniz. Bizimle whatsApp aracılığıyla yaptığımız uygulama modellerini isteyebilir ve  iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu ürünün özelliği nedir?

        Ürünümüzün baskısı camın arka kısmında kaldığı için baskısında asla bozulma, çizilme ve solma olmaz. Kolay silinebilir, mutfağınıza farklı bir hava katar. Binlerce resim görseli sayesinde ufak bir dokunuşla zevkinize ve tarzınıza göre mutfağınızı dizayn edebilirsiniz.

 

 

        Bayrampaşa tezgah arası cam;  Bayrampaşa tezgah arası resimli cam; Bayrampaşa 3d mutfak camları; 3boyutlu resimli cam;  mutfak cam panel;  Bayrampaşa resimli cam panel;  Bayrampaşa tezgah arası cam panel

 

Haber Yayın Tarihi: 21.5.2017