Avrupa Gergi Tavan Sistemleri Hakkımızda

Avrupa gergi tavan, barisol gergi tavan sektöründe uzman olan üretici firmamız, siz değerli müşterilerimizin talep ve tavsiyesi üzerine ilerlemeye devam ediyor. Sizlerin yaşam alanlarınızı güzelleştirmek bizim işimiz. Sizlere sunmuş olduğumuz zengin barisol gergi tavan model çeşitleriyle bütün zevklere hitap ediyoruz. Bizim en büyük gururumuz müşterilerimizin mutluluğudur. Sizde evlerinizi gergi tavan sistemleriyle değiştirmek istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız

Genç ve dinamik kadromuzla en zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelmeyi başarmış bulunmaktayız. Gergi tavan sektöründe 2010 yılından bu yana yüzümüzün akıyla gelmenin gururu içerisindeyiz. Bizi tercih eden değerli müşterilerimize gönülden teşekkürler.

Vitray cam

Şirketimiz gergi tavan konusunda uzmanlaşmayı başararak gergi tavan işlerinizi yüksek bakı kalitesinde A sınıfı gergi tavan malzemeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.  Gergi tavan sektöründe firmamız uygulama, imalat montaj ve gergi tavan malzeme satışı hizmeti vermektedir. Ayrıca gergi tavan haricinde, 3d resimli mutfak tezgah arası cam imalatını kendi bunyesine katarak dekorasyon alanında önemli bir yere gelmiştir. 3d resimli mutfak tezgah arası cam uv baskı kalitesiyle canlı renkler elde edilmektedir. 3d resimli mutfak tezgah arası cam 6 mm kalınlıkta hazırlanarak villalar da alışveriş merkezlerinde tüm dekoratif alanlarda kullanılabilir.