Whatsapp

Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası montajı yapılmıştır. Extra clear cam diğer camlara göre görseli daha net gösterir, daha şeffaf ve daha canlıdır. Sanki cam yokmuş havası verir. Yüksek baskı kalitesini normal cama göre daha iyi yansıtır. Avrupa cam mutfak olarak montajlarımızda extra clear cam özellikli tezgah arası cam panel kullanıyoruz.

 

Extra Clear Cam Nedir?

Extra clear cam, düz camın üretimi sürecinde, demir oksit miktarının, düz cam üretiminde kullanılandan daha az oranda kullanılması ile elde edilir. Şeffaflığı nedeniyle, arkasında görüntülenen nesnelerin gerçek renk ve parlaklık görülür.

Extra Clear camlarını 4 mm ile 19 mm arasında olan kalınlıklarda bulabilir ve birçok alanlarda kullanabilirsiniz. Lamine camlar değişik şekilli kombilere döşenebilir. Temperlenebilir, kesilebilir, rodajlanabilir, delinebilir ve daha birçok işlemlerde kullanılabilir. Diğer yandan çok şeffaf yapıda olduğu için serigrafi ve boya kullanılarak çok daha estetik neticeler de almak mümkün.

 

Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası Clear cam özellikli Mutfak tezgah arası

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA