Whatsapp

Resimli Duvar Cam Kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Yaşam alanınızın duvar tasarımınıza boyut ve güzellik katmanın yeni bir yolunu arıyorsanız, modern evinizdeki odaları, yapıları ve diğer mimari unsurları bölmek söz konusu olduğunda cam duvarlardan başka bir yere bakmayın. Çoğu zaman kapılar, bölücüler ve duvarlar için bir seçim olarak göz ardı edilmesine rağmen, camları iç dekorunuza heyecan verici unsurlar katmanın yanı sıra mekanları aydınlatmak ve açmak için de kullanabilirsiniz.

İç cam duvarlar ve yapılar, yaşam alanlarını daha küçük veya karanlık göstermeden bir odaya şık ayrılıklar sağlar. Ve bir ton mimari, estetik ve işlevsel fayda sunarlar.

Çevre Dostu: Cam duvarlar sadece şık, çok yönlü ve güzel değildir; tasarımcıların modern mimari ve çağdaş yaşam tarzı trendlerini yansıtan cesur, parlak ve çevre dostu evler bulmasına da olanak tanır.

Açık Alanlar: Resimli Cam duvarlar, bölümlere ayrılmış küçük evleri açarak odaların daha geniş ve daha geniş görünmesini ve hissetmesini sağlayabilir.

Geçiş Fonksiyonu: Açık plan evler oluştururken, tasarımcılar tek bir zorlukla karşı karşıya kalırlar: Açık yerleşim tasarımının cazibesini ortadan kaldırmadan çeşitli fonksiyonel alanları nasıl ayırabiliriz? Cam duvarların oldukça kullanışlı olduğu yer burasıdır - yatak odanız, yemek alanınız, oturma odanız veya mutfağınız arasında geçiş bariyeri oluşturmaya yardımcı olurlar. Ve sonuç, kat planının açıklığından ödün vermeden oldukça güzel bir manzaradır.

Koleksiyonunuzu Sergileyin: Sanat galerinizi, şarap odanızı, kütüphane koleksiyonunuzu ve diğer her şeyi misafirlerinize sergilemek istiyorsanız, cam duvarlarla bir ayrım yaratmak en iyi seçeneğinizdir. Değerli koleksiyon parçalarınıza uygulamalı erişim olmadan net bir görüşe sahip olacaklar.

İç cam duvarlar, yaşam alanlarının görsel olarak değil fiziksel olarak bölünmesi gereken küçük alanlar için mükemmel bir çözümdür. İç dekorunuza daha fazla hayat verir ve daha küçük veya daha karanlık alanları açar ve aydınlatır.

Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama Resimli Duvar Cam Kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA