2710
2021
Cam Tezgah arası nedir, nasıl monte edilir, nerelerde kullanılır, resimli cam panel, renkli cam panel

Cam Tezgah arası nedir? nasıl monte edilir? nerelerde kullanılır?

Cam Tezgah Arası Nedir?

1990'lara kadar duvar karoları, fayanslar, mozaik taşlar, mutfak tezgah aralarını yağ veya su sıçramalarından korumanın en popüler yoluydu. Standart fayanslara harika bir alternatif ve mutfağınıza, çamaşırhanenize, banyonuza veya açık alanınıza güzel bir ektir. Bununla birlikte, karoların temizlenmesi zor olabilir ve zamanla derz rengi atmaya eğilimlidir. Cam tezgah arası duvarlarınızı korumak için pürüzsüz, şık ve temizlemesi kolay bir çözüm olarak ortaya çıktı. Temizlemesi kolay, hijyeniktir.  Temperli cam üzerine UV Baskı ile aktarılan görüntü veya renk, ışıkla desteklenerek hem dekoratif bir zenginlik kattı hemde daha ekonomilk ve kullanışlı oldu.

Cam tezgah arası nerelerde kullanılır?

Mutfak tezgah arasında,  sıçrayan yağ, su veya diğer mutfak pisliklerinden korumak için duvara monte edilen, silinerek temizlenen bir ekrandır. Ayrıca ısıya ve yoğuşmaya karşı koruma sağlar. Fayans veya yapıturma taştan farklı olarak, Cam tezgah arası panellerinin montajı hızlıdır, yalnızca boyuta göre şekillendirilmesi için basit el kesme aletleri gerektirir. Yansıma panelleri, herhangi bir dikey alanı süslemek için kolay bir çözümüdür. 

Tezgah arası cam paneli, alüminyum bir kaplamadan ve dayanıklılık ve sağlamlık sağlayan yüksek yoğunluklu mineral fiber çekirdekten oluşur. Paneller, yüksek parlaklıkta bir boya teknolojisi kullanılarak kaplanmıştır. Metalik dekorlarımız, daha fazla ışık yansımasına izin veren metalik pulları ustaca birleştirir. Mutfak tezgah arası cam paneller, herhangi bir dökülmeyi gidermek için hafif ıslak bir mikrofiber bez kullanılarak kolayca temizlenebilir. Yaygın ev deterjanları ile uyumludur ve güvenle kullanılabilir. Bir temizlik maddesi konusunda emin değilseniz, kullanmadan önce göze çarpmayan küçük bir alana nazikçe uygulayın.

Mutfak tezgah arası cam paneller, %100 su geçirmezdir ve duş girintisi sıçramalarında veya banyo duvarında kullanım için mükemmeldir. Derzsiz, fayans sıçramasına mükemmel ve temizlemesi kolay bir alternatiftir. Cam tezgah arası yangın sınıfına sahiptir ve herhangi bir gaz sobası veya set üstü ocak arkasında güvenle kullanılabilir.

 

Cam tezgah arası montajı

Renkli yada görüntü baskılı tezgah arası cam ve aynaları herhangi bir iç mekana monte ederken en uygun yapıştırma çözümünü kullanmak çok önemlidir. Mükemmel ürün yelpazesi tamamen görünmez olmalı ve camın veya aynanın arkasına uygulanan boya veya güvenlik filmi ile tam uyumlu olmalıdır. Bu nedenle Avrupa Cam Mutfak Sistemleri kendi kurulum ürünleri yelpazesini geliştirdi: astar, yüzey aktivatörü, silikon, yapıştırıcı ve hatta camın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek küçük çizikleri gizlemek için bir rötuş boyası. Tüm yapıştırma çözümü yelpazesini kullanmak, kurulum işinizi kolaylaştıracak ve kusursuz bir sonuca katkıda bulunacaktır. 

Renkli cam tezgah arası

Hayal edebileceğiniz her renkte renkli cam tezgah arası sunuyoruz. Hem şirket içi standart renk yelpazesi hem de renkleri tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilme özelliği ile seçenekler sınırsızdır. Renkli cam tezgah arası, düz renkler ve metalik renkler dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere sahiptir. Desenli renkli camların yanı sıra mat bir renkte de tedarik edebiliriz.
 

Kendiniz için bazı renk örnekleri görmek isterseniz, gelin ve Avrupa Cam Mutfak showroomumuzdaki camcılarımızdan veya satış ekibimizden biriyle konuşun. Alternatif olarak, aşağıdaki cam tezgah arası galerimize göz atın ve İstanbuldaki birçok mutlu müşterimize sunduğumuz renk çeşitlerini görün.

Resimli tezgah arası cam paneller

Basılı tezgah arası cam paneller, fotoğraf, desen ve sanat eseri çekmenize ve bunları en son UV cam baskı teknolojisini kullanarak doğrudan tezgah arası cam yüzeyine dijital olarak yazdırmanıza olanak tanır. Baskılı cam panellerimiz standart renk yelpazemiz kadar sağlamdır, ancak evinizi dönüştürmek için size sonsuz tasarım olanakları sunar.
 

Mutfak tezgah arası cam panellerde milyonlarca model bulunmaktadır,  hazır resim kitaplığımızdan seçim yapın veya kendi fotoğrafınızı veya deseninizi sağlayın. Sakinleştirici bir atmosfer yaratmak için kıyı şeridi veya ormanların çarpıcı fotoğraflarını kullanın veya lüks veya canlılık hissi uyandırmak için mermer efekti veya soyut tasarım gibi desenli bir cam panel görüntüsü seçin.