0503
2020
tezgah arası cam özelliği, cam alınlık özelliği, tezgah arası alınlık özellikler, mutfak, tezgah arası, cam, alınlık

Mutfak tezgah arası cam alınlıkların özellikleri

Evinizin, ofisinizin, dükkanınızın veya ticari binanızın içinde ve dışında - Avrupa gergi tavan ve mutfak  tezgah arası camları nereye kurabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.Mutfaktan banyoya ve hatta elemanlara maruz kalan açık alanlara kadar, tezgah arası camlarımız her türlü ortamı ele alacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Yangın Geciktirici ve Isıya Dayanıklı: Isıya maruz kaldığında bükülmeyecek, erimeyecek, zayıflamayacak veya çatlamayacak üstün malzemelerden üretildikleri için, yansımaları Sıçrayanları gaz ve elektrikli ocakların arkasına, doğrudan güneş ışığına ve ısıtıcıların yakınına güvenle monte edebilirsiniz.
 
 
UV ve Su Geçirmezlik: Nem direnci söz konusu olduğunda, sıçrama sırtlarımız cam ve akrilik sıçramalardan daha iyi performans gösterir. Banyolardan açık hava yemek alanlarına, havuz kenarındaki mutfaklara ve daha fazlasına kadar Reflections tezgah arası cam'ler nem ve güneş ışığından etkilenmez.
 
 
Zahmetsiz ve Kalıcı Parlak Kaplama: Sıçramalarımızı ışık yansıtan, herhangi bir odayı aydınlatan ve yıllar boyunca hiç kaplama gerektirmeden şık ve cilalı görünen bir kaplama ile kaplamak için endüstri lideri teknolojiyi kullanıyoruz.
 
 
Parlak kalmak için pahalı temizlik ürünlerine ihtiyaç duyan, zamanla havalanacak ve donuklaşacak veya sadece odanızın potansiyelinden en iyi şekilde faydalanamayacak şekilde mutfak sıçramalarına razı olmayın - Yansımalar  cam mutfak, maliyetin bir kısmında cam sıçramalarından daha fazla fayda sağlar. 
 
 
Renk 14 Sağlam Renk ile Herhangi Bir Yapıyı Eşleştirin: Mutfak sıçramalarımız, her odanın mimarisine ve stiline mükemmel uyum sağlamak için geniş bir renk yelpazesine sahiptir. İster daha geleneksel bir görünümü tamamlayan nötr tonları, bir odayı canlandırmak için daha parlak renkleri, ister modernliğe dokunmak için metalik bir paleti tercih edin, Reflections tezgah arası cam'ler istediğiniz fiyata istediğiniz renge sahiptir.
 
Temiz Alternatif: Temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak söz konusu olduğunda sıçramalar yenemez. Harç içermeyen sıçrama duvarlarımız ve duvar panellerimiz gözeneksiz bir yüzeye sahiptir. Bu geçirimsiz, su geçirmez ve buhara dayanıklı yüzey, zaman, kiri, kiri ve kiri temizlemeyi geçmişte bırakıyor.
 
 
7 yıl üretici garantisi: Önümüzdeki yıllar boyunca geri sıçramalarımızın kalitesinden memnun kalacağınızdan eminiz, tüm geri sıçramalarımızda ve duvar panellerinde 7 yıl garanti veriyoruz - bunları kendiniz kurmaya karar verseniz bile !